Dermo Skin Patch Fiyatı, Kampanya, Kapıda Ödeme

Dermo Skin Patch Fiyatı

Dermo skin patch fiyatı ve kampanyaları ile ilgili bu sayfada sizlere bilgi vereceğiz. Kampanyalar stoklarla sınırlı olup en uygun fiyat avantajı ile sizlere sunulmaktadır.

Uygun fiyatlı bir kapatıcı olan dermo skin patch fiyatı aldığınız sayıya göre değişmektedir.

  • Tek bir ürün almanız durumunda fiyat 59 TL olup, 10 TL kargo ücreti bulunmaktadır.
  • 2 adet dermo skin patch almanız durumunda fiyat 109 TL olacak, 10 TL kargo ücreti ödeyeceksiniz.
  • 3 adet dermo skin patch jel fiyatı 149 TL ödeyip size bir adet kapatıcı bedavaya gelecek aynı zamanda kargo ücreti ödemeyeceksiniz.
  • 5 adet kapatıcı alırsanız ödeyeceğiniz tutar 169 TL olacaktır. Bununla birlikte yine 1 adet kapatıcı size hediye olarak gelecek toplamda 6 adet dermo skin patch kapatıcı fiyatını 169 TL’ye almış olacak aynı zamanda herhangi bir kargo ücreti de ödemeyeceksiniz.

Yukarıda dermo skin patch kampanya ve indirimli fiyatlar yer almaktadır. Sitemiz resmi satış sitesi olup orjinal ve hologramlı ürün sizlere gönderilmektedir. 3+1 ve 5+1 alımlarda ücretsiz kargo ile sizlere gönderilmektedir.

Yapmanız gereken makyajdan önce kusurlu olan bölgeye ince bir tabaka halinde üründen parmak uçlarınıza alarak sürmektir. Hafif bir şekilde ürünü dilerseniz yalnızca iz olan bölgelere dilerseniz pürüzsüz bir görünüm için tüm cildinize sürebilirsiniz. Dermo skin patch sürdükten sonra tek yapmanız gereken birkaç dakika bekledikten ve ürünün kuruduğundan emin olduktan sonra dilerseniz makyaj yapmaktır.

Dermo skin patch kampanya ve fiyat

Cildinize ince bir tabaka şeklinde sürüp, kurumasını bekledikten sonra dilerseniz Dermo skin patch ürünü gece dilerseniz gündüz makyajlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Makyajınızı silmek için yapmanız gereken kapatıcı kullandığınız yerleri soymaktır. Böylece makyajdan tamamen kullanabilirsiniz.  Kullanımı son derece basit olan ve herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilecek nitelikte olan ürün, içerisinde argan yağı, deniz cehri, çayağacı yağı ve gotu kola gibi bileşenleri bulundurmaktadır. Jel formatında olmakla birlikte tamamen cilt için önemli olan bileşenler bulundurmaktadır.

Kapıda Ödeme Var Mı

Dermo skin patch kapıda ödeme ile dileyenler alabilir. Türkiye’nin her yerine kargo ile kapıda ödeme ile gönderilebilir bir üründür.

Dermo skin patch günlük hayatta rahatlıkla kullanabileceğiniz kalitede üretilmiş olup, bir kutusu size uzun bir süre gidebilecek bir üründür.

Yorum Yazın
Skin path, Dermo patch, dermo skin patch kapatıcı fiyatı, kullanımı, yorumlar, kullananlar, kullanıcı yorumları, orjinal mi, eczanede satılır mı, nerede satılır, sipariş ver, nerede satılır, satış yeri hakkında bilgi içeren site.